Usługi Ksero-Druk

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług ksero-druk w konkurencyjnych cenach, zarówno w standardowych formatach (do A0+!), jak i formaty niestandardowe do szerokości 1118mm.

Pracujemy na sprzęcie firm KONICA MINOLTA oraz HP, zapewniającym wysoką jakość i dokładność wydruków ( linie o minimalnej szerokości 0,0423mm z dokł. 0,1%), jak również bogaty zakres wykańczania prac.

Z myślą o wiernych klientach, korzystających z usług Biura „Norma” stworzyliśmy program KART STAŁEGO KLIENTA, uprawniających do rabatu w wysokości 10%. Aby zostać jej posiadaczem wystarczy, że łączna wartość świadczonych usług w jednym miesiącu przekroczy kwotę 200 zł.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz uzyskać więcej informacji - skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość z zakładki kontakt bądź bezpośrednio na adres e-mail: biuro@normaprojekt.pl

Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy biura z Bydgoszczy i okolic na zasadzie OBSŁUGI PRIORYTETOWEJ. Zapytaj o więcej szczegółów.

Co nas wyróżnia?

1

Zamówienia online

Dla Państwa wygody przyjmujemy zamówienia online i przygotowujemy wydruki na ustalony termin odbioru. Wysyłanie plików - wydruki@normaprojekt.pl

2

Elastyczne godziny pracy

Pracujemy również poza standardowymi godzinami pracy – po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych.

3

Extra usługi

UMOŻLIWIAMY DOWÓZ DOKUMENTACJI WE WSKAZANE MIEJSCE!

Pobierz cennik

Pobierz cennik (cz. II)