O firmie

Działalność Biura Inżynierii Środowiska „Norma” rozpoczęliśmy pod koniec 2013 roku. Decyzja o założeniu firmy powstała jako efekt dotychczasowego doświadczenia w branży projektowej, zdobytej wiedzy technicznej z zakresu inżynierii środowiska, jak również kwestii zarządzania własnym przedsiębiorstwem. Niemałą rolę odegrała także możliwość uzyskania dofinansowania ze środków unijnych w ramach programu „Przedsiębiorczość szansą na rozwój województwa kujawsko-pomorskiego”.

Chcieliśmy stworzyć firmę wyróżniającą się na rynku biur projektowych branży sanitarnej dzięki indywidualnemu podejściu do klienta skierowanemu na jak najlepszym spełnianiu jego oczekiwań i dbałości o zadowolenie, wynikające z precyzji działania i jakości świadczonych usług. W związku z powyższym - stworzyliśmy elastyczną ofertę, dając klientowi możliwość wyboru odpowiadającej mu opcji.

Dodatkowo zdecydowaliśmy się na docenienie klientów korzystających często z naszych usług i wyróżnienie ich poprzez karty stałego klienta, jak również kupony rabatowe obejmujące zniżki na usługi wykonawcze realizowane przez partnerskie firmy z Bydgoszczy.

Wykorzystując posiadane zaplecze techniczne oraz sprzęt - uruchomiliśmy także dodatkową ofertę, składającą się z usług ksero, wydruków mało i wielkoformatowych oraz innych usług towarzyszących w konkurencyjnych cenach, skierowaną głównie do firm z branży, studentów oraz klientów indywidualnych - więcej w zakładce Usługi ksero-druk.

W chwili obecnej zespół składa się z dwóch osób, jednak z uwagi na nastawienie na aktywny rozwój w przyszłości planujemy rozszerzenie firmy o nowych pracowników.

Działamy głównie w województwie kujawsko-pomorskim, jak również na terenie całego kraju. Chętnie podejmiemy nowe wyzwania i nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami działającymi na terenie Polski.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie dotyczące prowadzonej przez nas działalności.